Infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek. Infuzja tlenowa to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoksu. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotoks), peptydy, witaminy C i minerały oraz ekstrakty z alg.

Czym jest tlen hiperbaryczny?

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się 21% tlenu. Tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić. Tlen hiperbaryczny to tlen w czystej postaci (100%) podawany pod zwiększonym ciśnieniem (hiperbarycznym). Dzięki tak skoncentrowanej dawce i wysokiemu ciśnieniu dociera on do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek oraz przyspieszając procesy regeneracji. Efekty widać niemal natychmiastowo, gdyż skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

 

Według opinii wielu ekspertów z dziedziny kosmetologii, jak również zadowolonych pacjentów, zabiegi kosmetyki tlenowej są o wiele bardziej skuteczne od tych tradycyjnych, kosmetyka tlenowa nie powoduje powstawania ran pozabiegowych oraz żadnych innych skutków ubocznych.

 

Efekty na twarz, szyję i dekolt:

 wypełnienie zmarszczek
• głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
• wygładzenie okolic oczu
 wypełnienie ust
 poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 podniesienie owalu twarzy
 witalność i młody wygląd
 rozjaśniona i zdrowa skóra

Cena zabiegu: 150 zł